• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Giriş

Gizlilik Politikası ve Tanımlama Bilgileri Politikası

Ünlülerden Eğitim, kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedefleyen bir online video eğitim kaynağıdır. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren üyelik sözleşmesinde yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bir MO-RE Enstitü Eğitim, Danışmanlık, Kalite İstihdam Tic. Ltd. Şti hizmeti olan Ünlülerden Eğitim, (“Ünlülerden Eğitim”, “Biz”, “Bize” veya “Bizim”) Sizin gizliliğiniz ve bilgileriniz ile ilgili haklarınıza saygı gösterir ve Hizmetleri kullandığınız zaman Sizden veya Sizin hakkınızda nasıl bilgi topladığımızı, kullandığımızı, başkalarına verdiğimizi, sakladığımızı ve açıkladığımızı anlamanıza yardımcı olmak için bu Gizlilik Politikasını (“Gizlilik Politikası”) sağlıyoruz. Başka türlü belirtilmediği veya başka bir politikaya bağlantı vermediğimiz sürece bu Gizlilik Politikasına bağlantı verdiğimiz bir yerde Hizmetlerimizi kullandığınız zaman bu Gizlilik Politikası geçerli olur. Bu Gizlilik Politikası ayrıca Size ait bilgilerin kullanımı, onlara erişiminiz ve onlarda nasıl güncelleme ve düzeltme yapacağınız bakımından Sizin için mevcut olan seçenekleri açıklamaktadır.

Burada kullanılan şekli ile “kullanmak” terimi Üyelik Sözleşmesi içinde açıklandığı gibi Hizmetleri kullanmak, onlara erişmek, kurmak, oturum açmak, bağlanmak, izlemek, ziyaret etmek veya taramak anlamına gelecektir.

BU BELGE TARAFINIZ İLE ÜNLÜLERDEN EĞİTİM ARASINDA YASAL BAĞLAYICILIĞI OLAN BİR SÖZLEŞMEDİR VE HİZMETLERİ KULLANMAKLA BU GİZLİLİK POLİTİKASININ VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ HÜKÜMLERİNİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. Bu Gizlilik Politikasını Bizim Üyelik Sözleşmemiz ve Bizim tarafımızdan sağlanan ve Sizin Hizmetleri kullanmanızı düzenleyen diğer tüm sözleşmeler veya politikalar ile birlikte incelemeniz gerekir.

Bu Gizlilik Politikasını, Üyelik Sözleşmesi ve Hizmetleri kullanmanızı düzenleyen diğer tüm sözleşmeleri veya politikaları kabul etmediğiniz zaman Hizmetleri kullanmamanız gerekir.

Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

Setup Menus in Admin Panel

X