• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Giriş

Sıkca Sorulan Sorular

Başlarken

1- Ünlülerden Eğitim Nedir?

Ünlülerden Eğitim, herkesin bireysel gelişimlerine imkan sağlayacak konulara, konunun uzmanı olan ünlüler tarafından hazırlanmış olan eğitim videolarına erişim imkanı sağlayan kapsamlı bir çevrimiçi deneyimdir. Eğitmenlerimiz arasında sinema dünyasından sanat dünyasına, spor dünyasından sunuculuğa ve daha fazlası yer almaktadır.

2- Eğitimler hangi formatta alınabilir?

Ünlülerden Eğitim, sürükleyici bir çevrimiçi deneyimdir. Eğitim içerikleri, konu ve örneklemeler ünlüler tarafından tasarlanmıştır. Eğitim içeriklerini görsellerle desteklenmiş eğitim videosu olarak seyretme imkanına sahipsiniz. Eğitim videolarını istediğiniz zaman görüntüleyebilir ve duraklatılabilir, sınırsız bir süre içerisinde istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Buna ek olarak, eğitim videosunu satın alan kişi yorum olarak düşüncelerini paylaşma ve geri bildirim sağlama imkanına sahiptir. Ayrıca ileriki zamanlarda eğitimlere canlı yayın olarak seyredebilme ve soru sorma imkanına da sahip olacaksınız.

3- Eğitim videoları ne kadar sürmektedir?

Ünlülerden Eğitim tarafından hazırlanan eğitim videoları konunun içeriğine bağlı olarak 45 dakika ile 2 saat arasında sürmektedir.

4- Belli bir zaman diliminde eğitimi tamamlamam gerekiyor mu?

Hayır eğitimi kendi hızınızda alabilirsiniz! Eğitimi satın alan kişi içeriğe ömür boyu erişebilirler, böylece sizin için en uygun olan hızı belirleyebilirsiniz.

5- Eğitim ücreti neleri içermektedir?

Eğitim ücreti ile satın almış olduğunuz eğitim videosunu sınırsız süre içerisinde istediğiniz kadar seyretme imkanına sahipsiniz. Ayrıca satın almış olduğunuz eğitime ait sertifikaya imzalı bir şekilde online olarak sahip olacaksınız. Eğer sertifikayı basılı olarak istiyorsanız ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir.

6- Ünlülerden Eğitim bünyesindeki eğitmenlerle etkileşime geçilebiliyor mu?

Satın almış olduğunuz eğitimle ilgili sayfaya yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorum ve sorular eğitim merkezimiz aracılığıyla eğitmenlerimize ulaştırılabilmektedir.

7- Eğitim videolarına hangi platform ve tarayıcılardan ulaşılabilir?

Ünlülerden Eğitim sistemine ve eğitim videolarına internet erişimi olan her türlü cihaz aracılığıyla (masa üstü bilgisayar, notebook, tablet, akıllı telefon vb) ve internet tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

8- Eğitim videoları bilgisayara indirilebilir mi?

Ünlülerden Eğitim sitesinde mevcut bulunan eğitim videoları Fikri Mülkiyet Kanunu çerçevesinde koruma altındadır. Hiçbir şekilde indirilemez, kopyalanamaz ve görüntü alınamaz. Farklı video platformlarına ve sitelere tekrar yüklenemez. Bu konuda telif hakları konusunda hizmet veren ajanslar tarafından düzenli olarak internet ortamında tarama yapılmaktadır. Bu cürümü işleyenler hakkında cezai müeyyide işlemleri uygulanacaktır.

9- Ünlülerden Eğitim bünyesindeki eğitim videoları hediye edilebiliyor mu?

Evet! Ünlülerden Eğitim sitesi üzerinden satın almış olduğunuz eğitim videosunu / videolarını, doğum günü ve diğer hediye türü olarak satın alabilir ve hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişiye e-posta ve SMS aracılığıyla bildirim yapılmaktadır. Ayrıca hediye etmiş olduğunuz eğitimi veren ünlü eğitmenimiz bir replik videosu ile hediyenin sunumunu yapmaktadır.

10- Satın almış olan eğitim geri iade edilebiliyor mu?

Maalesef satılan ürünün mahiyeti itibariyle iadesi bulunmamaktadır.

Bağlantı ve Teknik Detaylar

1- Ünlülerden Eğitim sayfasına hangi ülkelerden erişilebilir?

Ünlülerden Eğitim sayfasına dünya üzerinde internet bağlantısı olan tüm ülkelerden ulaşılabilir. Ancak eğitim video içeriklerinin Türkçe olması itibariyle Türkçe bilenlerin satın alması daha isabetli olacaktır.

2- Ünlülerden Eğitim sayfasına erişebilmek için sistem gereksinimleri

İnternet altyapısı olan tüm cihazlar aracılığıyla eğitim videolarına ulaşabilirsiniz. İnternet hızınıza ve alt yapısına bağlı olarak eğitim videoları farklı çözünürlüklerde gösterilmektedir. Eğitim videolarımız 1080p, 720p ve 480p ekran çözünürlüklerine sahiptir.

3- Mobil aygıtlar üzerinden erişim imkanı

Ünlülerden Eğitim platformu tüm IOS ve Android cihazları desteklemektedir.

Satın Alma ve Sonrası İşlemler

Satın Alma İşlemi

1- Ünlülerden Eğitim Platformu üzerinden satın alma işlemi nasıl gerçekleşir?

Satın almak istediğiniz eğitim videosuna ait sayfadan “Satın Al” butonuna basarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2- Ödeme seçenekleri nelerdir?

Ünlülerden Eğitim Platformu “iyzico/hepsipay” ödeme alt yapısını kullanmaktadır. Bu ödeme sistemi ile kredi veya banka kartınızla güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine bu ödeme sistemi aracılığıyla ödemenizi uygun komisyon oranlarıyla taksitlendirebilirsiniz.

3- Ödeme işleminden sonra ne yapılması gerekmektedir?

Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra sistem tarafından eğitim içeriğinize ulaşımınız otomatik olarak onaylanacaktır. Bu konuda ve diğer duyurular için tarafınıza E-Posta ve SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.

4- Ünlülerden Eğitim bünyesindeki eğitim videoları hediye edilebiliyor mu?

Evet! Ünlülerden Eğitim sitesi üzerinden satın almış olduğunuz eğitim videosunu / videolarını, doğum günü ve diğer hediye türü olarak satın alabilir ve hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişiye e-posta ve SMS aracılığıyla bildirim yapılmaktadır. Ayrıca hediye etmiş olduğunuz eğitimi veren ünlü eğitmenimiz bir replik videosu ile hediyenin sunumunu yapmaktadır.

5- Satın almış olan eğitim geri iade edilebiliyor mu?

Maalesef satılan ürünün mahiyeti itibariyle iadesi bulunmamaktadır.

Hesap İşlemleri

1- Giriş İşlemleri

Ekranın sol üst köşesinde bulunan “üye ol / giriş yap” sekmesi altından ücretsiz üye olabilirsiziniz. Yine ayrıca bu sekmeden daha önceden üye olduysanız sisteme giriş yapmış olduğunuz bilgilerle sisteme giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üye olma aşamasında TC Kimlik numarası ile doğrulama işlemi yapılmaktadır. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirirken doğru bilgiler girmeniz önemlidir.

2- Hesap Bilgilerini Güncelleme

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza “Hesabım” sayfası gelecektir. Bu sayfadan “Ayarlar” sekmesi altından hesap bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yine bu sekme altından sisteme giriş şifrenizi de değiştirebilirsiniz.

3- Satın Alınan Eğitimler

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza “Hesabım” sayfasında bulunan “Satın Aldığım Eğitimler” sekmesi altından satın almış olduğunuz tüm eğitimleri görebilirsiniz.

4- Sahip Olunan Sertifikalar

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza “Hesabım” sayfasında bulunan “Sertifikalarım” sekmesi altından satın almış olduğunuz tüm eğitimlere ait sertifikalara online olarak ulaşabilirsiniz.

5- Faturalandırma Bilgileri

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza “Hesabım” sayfasında bulunan “Faturalarım” sekmesi altından satın almış olduğunuz tüm eğitimlere ait ödeme geçmişi ve faturaları online olarak görüntüleyebilir, pdf formatında indirebilir ve yazıcıdan yazdırabilirsiniz.

Eğitim Videolarına Erişim

1- Eğitim videosu açılmıyor mu?

Eğitim videolarının açılmaması için birçok neden olabilir. Bunları sıralayacak olursak;
İnternet bağlantınız kopmuş olabilir. İnternet bağlantınızı kontrol ediniz.
İnternet tarayıcınız video gösterimi desteklemiyor olabilir. İnternet tarayıcı ayarlarınızdan video gösterimini aktif etmeniz gerekmektedir.
İnternet tarayıcınızın cache belleğini temizleyiniz.

2- Eğitim Videoları Çözünürlük Kalitesi

Eğitim videolarımızın çözünürlük kaliteleri 1080p, 720p ve 480p formatındadır. İnternet hızınıza bağlı olarak sistem otomatik olarak seçim yapacaktır. Ayrıca sizde elle istediğiniz çözünürlük formatında videoları görüntüleyebilirsiniz.

3- Videoların Mobil Aygıtlarda Görüntülenmesi

Eğitim videolarını tüm IOS ve Android platformlarında sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Tüm platformları desteklemektedir.

4- Eğitim Videolarının Tekrar İzlenmesi

Ünlüler Eğitim Platformu üzerinden satın almış olduğunuz eğitime ait videoyu sınırsız bir süre içerisinde ulaşabilir ve istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

Setup Menus in Admin Panel

X