• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Giriş

Profil Bilgileri

Adı Soyadı

Ömür GEDİK

Mesleği

Gazeteci – Şarkıcı – Aktivist

Biyografisi

Yazarlık, şarkıcılık, okutmanlık, dil eğitimi, sunuculuk ve hayvan hakları savunuculuğu gibi birçok alanda kariyer yönetimi yapan Ömür GEDİK’in bu eğitimi ile sen de çoklu kariyer yönetimini başarabilirsin.

1970 yılında doğdu.
Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Filolojisinden mezun oldu.
Boğaziçi Üniversitesinde 1 sene okutmanlık yaptı.
Başta Sabah ve Hürriyet grubu olmak üzere birçok yayın organlarında ağırlıklı olarak sinema olmak üzere hayata dair yazılar yazdı.
2004 yılı itibari ile TV8 ve daha sonra Kanal D televizyonlarında sinema içerikli programlar yaptı.
Üniversite yıllarında kendi kurduğu grupla başladığı müzik hayatını Teoman, Burak Kut ve Halil Sezai ile düet yaptığı ilk maxi single’ı “Portakal, Orda Kal” ile profesyonelliğe taşıdı. Halil Sezai ile seslendirdiği Paramparça o yılın en çok dinlenen ikinci şarkısı oldu. Bunun ardından ünlü İtalyan şarkıcı Al Bano ile düet yapan ve İskender Paydaş ile çalışan Gedik gazeteciliğinin yanında sahne hayatına da devam etti.
2015’te çıkardığı “Hey On Beşli” ve “Karşılaşma” isimli single çalışmaları ile büyük beğeni toplayan Gedik, çeşitli festival ve etkinliklerde de sahne aldı.
18. “Kral Müzik Ödülleri ”nde “HAÇİKO” projesiyle “Kral Pop Özel Ödülü” ve “Tüketici Akademisi” tarafından düzenlenen 25. “Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde “Yılın En Çok Çalan Şarkısı” ödülünü aldı.
Hayvan hakları konusundaki çalışmaları ile de dikkat çeken Ömür Gedik kısa adı HAÇİKO olan “Hayvanları Çaresizlik Ve İlgisizlikten Koruma Derneğinin” kurucu başkanıdır.

Verdiği EğitimlerTemplate Design © VibeThemes. All rights reserved.

Setup Menus in Admin Panel

X